Протруйник Ультрасил Дуо, Укравіт

3 024грн
  • Виробник:Укравіт
  • Модель:Протравитель
  • Наявність:На складі

Загальне поняття

Протруйник Ультрасил Дуо - системний фунгіцидний препарат для захисту зернових культур.

Препарат розроблений на основі тебуконазолу, 60 г / л, імазаліла, 100 г / л, які належать до хімічних класів имидазолов і похідних триазолів. Форма препарату: текучий концентрат. Тара: п'ятилітрова пластикова каністра. Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров'я агрохімікатів належить до 3 класу хімічної небезпеки.

Переваги протруйника Ультрасил Дуо від Укравіт

  • Розширений спектр дії.
  • Високоактивний.
  • Розвиває кореневу систему.
  • Практично нерезістентен.

Механізм дії

Тебуконазол пригнічує синтез ергостеролу, як результат - порушується поділ клітин хвороботворного організму. Імазаліл порушує синтез стеринів, таким чином підвищуючи стійкість культур до посухи. Також Ультрасил Дуо має властивості регулятора росту.

Рекомендації щодо застосування

Використовувати відкалібрований і чистий посівний матеріал, який протравливать перед посівною. Для підвищення ефективності використання стежити за рівномірністю покриття. Допускається проведення робіт при будь-якій температурі повітря.

Витрата робочого розчину: 8-10 л води на 1 т насіння.

Сумісність

Лужні агрохімікати для спільного застосування не підходять. Рекомендується проводити пробне змішування.

У нас можна купити протруйник Ультрасил Дуо у нас за низькою ціною. Зручна оплата і швидка доставка в будь-яку точку країни.

В інтернет-магазині Агро Сегмент ви можете купити Протруйник Ультрасил Дуо 5л. з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Процессор
Описание
Протруйник Ультрасил Дуо - системний фунгіцидний препарат для захисту зернових культур.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha