Мікродобриво Авангард Р Бор, Укравіт

1 792грн
  • Виробник:Укравіт
  • Модель:Микроудобрение
  • Наявність:На складі

Авангард Р Бор

загальне поняття

Мікродобриво Авангард Р Бор - концентрований препарат розроблений на основі органічних поліборатов. Застосування мікродобрива забезпечує істотне поліпшення росту культурних рослин.

Препарат застосовується для позакореневого підживлення. Діючі речовини: бор, 150 г / л, азот, 65 г / л, амінокислоти. Форма препарату: розчинний концентрат. Тара: двадцятилітрових пластикова каністра.

Переваги мікродобрива Авангард Р Бор

  • Істотно підвищує врожайність.
  • Стимулює ріст культурних рослин.
  • Профілактика захворювань, які можуть виникнути через дефіцит бору.
  • Збільшує терміни зберігання врожаю.
  • Розвиває кореневу систему.

Дія

Мікродобриво швидко проникає через кутикулу і продихи, робить благотворний вплив на розвиток культурних рослин. Коефіцієнт засвоєння мінерального живлення становить 60-80%.

Після обробки препаратом активізується білковий обмін, значно поліпшується засвоєння вуглекислоти, збільшення плодової маси.

Мікродобриво Авангард Р Бор збільшує вміст білка в бобових культурах, рівень цукру в буряках, в овочах і ягодах значно підвищується кількість вітамінів і цукрів.

Застосування

Залежно від культури, посіви обробляються з розрахунку від 0,5 до 2 л / га. Витрата робочого розчину також залежить від оброблюваної культури і варіюється від 200 до 1000 л / га.

Сумісність

Препарат застосовується з більшістю водорозчинних добрив і пестицидами.

Купити мікродобриво Авангард Р Бор можна в нашому інтернет-магазині за оптимальною ціною. Зручна оплата і своєчасна доставка в будь-який регіон України.

Купити Мікродобриво Авангард Р Бор

В інтернет-магазині Агро Сегмент ви можете купити Мікродобриво Авангард Р Бор з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Процессор
Описание
Мікродобриво Авангард Р Бор — розчинний концентрат на основі органічних поліборатів. Служить для позакореневого підживлення борофільніх культур з високими вимогами до харчування сполуками бору (або в разі його дефіциту).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha