Інсектицид Антиколорад, Укравіт

2 660грн
  • Виробник:Укравіт
  • Модель:Инсектицид
  • Наявність:На складі

Загальне поняття

Інсектицид Антиколорад - системний препарат для боротьби з шкідниками.

Розроблено на основі імідаклоприду, 150 г / л, лямбда-цигалотрину, 50 г / л, які належать до хімічних класів піретроїдів і неонікотиноїдів. Форма препарату: концентрована суспензія. Тара: п'ятилітрова пластикова каністра. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я препарат належить до 2 класу токсичності. Виконує механізовані роботи можна проводити через 4 дні після обприскування, ручні - через 10 днів.

Переваги інсектициду Антиколорад від Укравіт

  • Швидкодію.
  • Пролонгована захист.
  • Нефітотоксічен.
  • Нерезістентен.
  • Високорентабельний.

Механізм дії Інгредієнти препарату перевозбуждают нервову систему шкідників. Цей фактор є причиною їх негайної загибелі. Також Антиколорад володіє акарицидними і репелентні властивостями.

Рекомендації щодо застосування

Забезпечити рівномірне покриття стебел і листя культурного рослини робочим розчином. Суха і тиха погода при температурі від 10 до 25 ° С оптимальні метеоумови для обробки. Витрата робочого розчину: від 200 до 1000 л / га в залежності від культури.

Сумісність

Чи не поєднується з лужними агрохімікатами. Рекомендується проводити пробне змішування.

Ми пропонуємо купити інсектицид Антиколорад за оптимальною ціною в нашому інтернет-магазині. Зручний спосіб оплати, своєчасна доставка в будь-який регіон України.

В інтернет-магазині Агро Сегмент ви можете купити Інсектицид Антиколорад 5л. з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Процессор
Описание
Інсектіктіцід Антиколорад — концентрат суспензії контактно-системного типу з групи неонікотиноїдів + піретроїдів. Знищує комплекс шкідників в посівах сільськогосподарських культур за допомогою імідаклоприду 150 г/л, лямбдацигалотрину 50 г/л.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha