Інсектицид Антихрущ, Укравіт

3 556грн
  • Виробник:Укравіт
  • Модель:Инсектицид
  • Наявність:На складі

Інсектицид Антихрущ Люкс 5л.

Норма витрати л/га 0,8-1,0
Культури, на яких застосовується Соняшник,Кукурудза,Плодові дерева,Овочеві (капуста, томати, картопля)
Діюча речовина: Компонент А (імідаклоприд, 100 г/л + біфентрин, 100 г/л) – 4,65лКомпонент Б (ацетаміприд, 200 г/кг) - 0,35 кг
Тарна одиниця 5 л
Формуляція концентрат суспензії

Антихрущ Люкс інсектицид протруйник контактно-кишкової дії від Укравіт

Інсектицид Антихрущ Люкс це препарат контактно-кишкового типу дії з можливістю застосування в якості протруйника. Призначений пестицид для комплексного захисту плодових і сільськогосподарських культур від широкого ряду шкідливих комах. Інсектицид розроблений на основі 3-х діючих речовин, таких як: Імідаклоприд 100 г/л, Бифентрин 100 г/л, Ацетаміприд 200 г/л. Випускає даний препарату компанія Укравіт в тарної одиниці об'ємом 5л. За класифікацією ВООЗ відноситься до 3 групи хімічної небезпеки, тому термін початку проведення ручних робіт-7 днів і механічних через 3 дні. Агрохімікат полягає в хімічних групах синтетичні піретроїди та неонікотіноіди.

Механізм дії інсектициду Антихрущ Люкс

Інсектицид Антихрущ Люкс за рахунок своїх компонентів з активною контактно-кишковою системою впливу, уражається центральна нервова система шкідників на клітинному рівні, зупиняючи важливі життєво важливі функції, що і сприяє повній загибелі комахи. Також основною якістю є те, що пестицид здатний запобігти грибкові і вірусні інфекції, збудниками яких є певні різновиди шкідників.

Основні переваги

  •  Довгострокове прояв захисної дії.Купити інсектицид Антихрущ Люкс
  •  Препарат Антихрущ Люкс економічний, зручний і простий у застосуванні.
  •  висока результативність на всіх основних стадіях розвитку шкідливих комах.
  •  Повна відсутність прояву фактора резистентності у комах і фітотоксичності у культурної рослини.

Сумісність з іншими пестицидами

Дозволяється застосовувати в бакових сумішах з іншими препаратами, окрім лужних. В процесі протруєння можна використовувати разом зі стимуляторами та фунгіцидами. Перед початком приготування робочого розчину ретельно ознайомтеся з регламентом на сумісність агрохімікатів, а також слідкуйте за такими факторами як: розшарування, комковатость, піноутворення, осад і не повноцінне розчинення якого-небудь з речовин.

Рекомендації по застосуванню Агрохімікати

Інсектицид Антихрущ Люкс вносите в безвітряну погоду, при температурі від 15 до 25 градусів. Для того, щоб захистити овочеві культури змочуйте коріння розсадного матеріалу і ретельно обробляйте лунки в момент висадки. Для захисту дерев від шкідників вноситься способом подкорневого поливу на етапі вегетаци крони. Для досягнення максимального ефекту, слідкуйте за тим щоб робоча рідина повноцінно покривала листяний покрив культури з усіх сторін. Кількість обробок не повинно перевищувати 1 рази з нормою витрати робочої рідини 200 - 300 л/га (при обробці кукурудзи 10 - 15 л/т, соняшник 12 - 15 л/т).

Регламент з обробки інсектицидом Антихрущ Люкс

Культурна рослина Норма витрати інсектициду, л/га Спектр впливу Термін, час внесення
Овочеві (капуста, томати, картопля) 0,8-1,0  Личинки хрущів, колорадський жук, дротяники, совки, несправжні дротяники, жужелиці Обприскування і закладення в грунт перед посадкою (посівом) культури
1% розчин 1,0 л на 100 л води Личинки хрущів, дротяники, несправжні дротяники, гусениці підгризаючих совок, капустянка, колорадський жук, попелиці, трипси, білокрила (в закритому ґрунті), основні види кліщів Замочування кореневої системи розсади перед висадкою її в грунт в робочому розчині протягом 1-2 годин. Замочувати тільки кореневу систему!
 
Соняшник
5,0 л/т Личинки хрущів, дротяників, совки, шкідники сходів, інші Обробка насіння перед висіванням
  Кукурудза Личинки хрущів, дротяників, совки, шведська муха, шкідники сходів
Плодові дерева 1,0 л/га Личинки хрущів, дротяників Підкореневий полив в період вегетації
В інтернет-магазині Агро Сегмент ви можете купити Інсектицид Антихрущ Люкс 5л. з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Процессор
Описание
Інсектіктіцід Антихрущ — потужний концентрат суспензії контактно-кишкового типу з групи неонікотиноїдів + синтетичних піретроїдів. Знищує шкідників плодово-ягідних насаджень і сільськогосподарських культур за допомогою імідаклоприду 100 г/л і біфентрину 100 г/л.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha