Гербіцид Панда, Укравіт

4 676грн
  • Виробник:Укравіт
  • Модель:Гербицид
  • Наявність:На складі

Загальне поняття

Гербіцид Панда - системний препарат ґрунтової дії. Однорічні дводольні та злакові бур'яни ефективно знищуються в посівах багатьох культур.

Активний інгредієнт: пендиметалін, 330 г / л. Хімічний клас: діпітроаніпіни. Форма препарату: концентрат емульсії. Тара: двадцятилітрових пластикова каністра. Всесвітня організація охорони здоров'я зарахувала препарат до 3 класу токсичності.

Виконує механізовані роботи можна проводити через 3 доби після обприскування, ручні - через 7 діб.

Переваги гербіциду Панда від Укравіт

  • Пролонговану дію.
  • Зручний в застосуванні.
  • Безпечний для навколишнього середовища.
  • Невеликий витрата препарату.

Механізм дії

Діюча речовина препарату пендиметалін є інгібітором кореневої меристеми. Блокує синтез тубуліну, що призводить до порушень ділення клітин. В результаті порушується кореневе живлення, сповільнюється розвиток і ріст кореневої системи, що призводить до загибелі бур'яни.

Рекомендації щодо застосування

Норми витрати гербіциду Панда знаходяться в прямій залежності від складу грунту і скільки гумусу в ній міститься. Чим вище його зміст, тим більше дозування препарату. Закладення при зниженому рівні вологості, і ретельна підготовка грунту перед посівною, підвищують ефективність агрохімікату.

Кратність обробок - 1.

Витрата препарату - 2,5-6 л / га, в залежності від культури.

Витрата робочого розчину - 200-300 л / га.

Сумісність

Чи не поєднується з лужними агрохімікатами. Рекомендується проводити пробне змішування.

Ми пропонуємо купити гербіцид Панда за оптимальною ціною. Зручний спосіб оплати, своєчасна доставка в будь-який регіон України.

В інтернет-магазині Агро Сегмент ви можете купити Гербіцид Панда 20л. з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Процессор
Описание
Гербіцид Панда — системний грунтовий концентрат, що емульгується, із групи діпітроаніпінів. Знищує однорічні дводольні та злакові бур'яни в посівах сільськогосподарських культур за допомогою пендиметаліну (330 г/л).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha