Гербіцид Нарапс, Укравіт

3 276грн
  • Виробник:Укравіт
  • Модель:Гербицид
  • Наявність:На складі

Гербіцид Нарапс 5л. 

Норма витрати л/га 0,25 - 0,35
Препарат-оригінал Галера
Культури, на яких застосовується Ріпак,Гірчиця
Діюча речовина: Клопіралід, 267 г/л + піклорам, 67 г/л
Бур'яни, проти яких діє петрушка собача,ромашка,амброзія полинолиста,вика посівна,волошка синя,горець почечуйний,рутка лікарська,крестовник звичайний,конюшина,мати-й-мачуха,нагідки звичайні, нетреба звичайна,осот, паслін чорний, підмаренник чіпкий (3-5 кілець),
Спектр дії Вибіркового (селективного) дії
Тарна одиниця
Формуляція Розчинний концентрат
Термін застосування Післясходовий

Нарапс гербіцид для ріпаку та гірчиці від Укравіт аналог Галера 334

Гербіцид Нарапс системний препарат післясходового застосування, який призначений для захисту посівів Ріпаку та Гірчиці від однорічних та багаторічних дводольних бур'янів. Використовують гербіцид тільки в сфері сільськогосподарської промисловості. Пестицид включає в себе 2 компонента Клопіралід у кислотному еквіваленті 267 г/л і Пиклорам 67 г/л. Випускається у формі розчинної концентрату українською компанією Укравіт і є повним аналогом Галера 334. За класифікацією ВООЗ відноситься до 3 класу небезпеки по токсичності і полягає в хімічній групі похідні піридину.

Основні преимущества гербіциду Нарапс

  •  Висока толерантність до культурної рослини.
  •  Доступний в ціні, економічний і зручний в застосуванні.
  •  Препарат Нарапс ефективно пригнічує такі бур'яни: лобода, осот, види ромашки, волошки і підмаренник чіпкий на етапі розвитку від 3 до 5 кілець.

Сумісність з іншими препаратами

Сумісний з широким рядом інших Агро хімікатів, які застосовують на однакових культурах і не мають негативної реакції. Перед початком змішування ознайомтеся з регламентом на сумісності пестицидів між собою. Не застосовувати з регуляторами росту, фосфорорганічними інсектицидами і фунгіцидами які мають ретардантным ефектом. Інтервал з внесення таких препаратів Агро хімікатів повинен складати від 10 до 12 діб.

Механізм дії

Гербіцид Нарапс за рахунок системної дії речовина усмоктується в бур'ян шляхом поглинання його листяним покривом і кореневою системою, швидко транспортируясь до основних точках росту, блокуючи всі життєво важливі процеси на клітинному рівні.

Рекомендації щодо застосування

Максимальна ступінь ефективності спостерігається при внесенні його на ранньому етапі розвитку бур'янів. Якщо поле сильно засмічено, тоді слід збільшити норму витрати до максимальної - 0.4 л/га Не рекомендується починати вносити гербіцид Нарапс, при швидкості вітру перевищує позначку 5 м/с. Оптимальна температура для внесення варіюється від 12 до 25 градусів. Відсутність випадання опадів протягом 4 годин після внесення, обумовлюється максимальним ступенем результативності пестициду. Не застосовувати відразу ж після заморозків, а також перед ними. Не використовувати, якщо культура знаходиться в стані стресу (посуха, високий відсоток вологи в грунті, сильні пошкодження шкідливими комахами і хворобами), а також при різких перепадах температур. У разі якщо з якихось причин культурна рослина загинуло, категорично забороняється пересівати бобові та пасльонові культури. Норма витрати робочої рідини має становити від 150 - 200 л/га.

Регламент обробки гербіцидом Нарапс

Культура

Бур'яни проти яких діє

Строки застосування

Норма витрати л/га

Ріпак

Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни,а також коренепаросткові види

Обробка на етапі 3-4 справжніх листків до фази початку бутонізації культури

0,3-0,35

Гірчиця

Обприскування посівів від фази 3 - 4 листків до появи квіткових бутонів культури

0,25-0,3

В інтернет-магазині Агро Сегмент ви можете купити Гербіцид Нарапс 5л. з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Процессор
Описание
Гербіцид Нарапс — системний розчинний концентрат із групи похідних піридину. Знищує однорічні та багаторічні (корнепорослеві) дводольні бур'яни в посівах ріпаку й гірчиці за допомогою клопіраліду (267 г/л).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha