Гербіцид Балерина Avgust

1 988грн
  • Виробник:Avgust
  • Модель:Гербицид
  • Наявність:На складі

Системний гербіцид Балерина проти однорічних дводольних бур'янів та деяких багаторічних корнеотприскових бур'янів в посівах зернових культур, кукурудзи, проса та сорго.

Гербіцид Балерина володіє системною активністю, швидко, протягом 1 години, проникає через листя та поширюється по всіх частинах бур'янів, включаючи коріння, блокуючи ріст клітин в молодих тканинах. Зростання оброблених препаратом бур'янів припиняється через одну добу після обробки. Видимі ознаки дії проявляються через 3 - 4 дні (знебарвлення і скручування листя, скорочення міжвузлів). Залежно від виду бур'янів та погодних умов остаточна загибель бур'янів відбувається через 2 - 3 тижні після обробки. Препарат забезпечує захист посівів з моменту обробки до появи нової «хвилі» бур'янів.

Балерина знищує більше 150 видів дводольних бур'янів (в тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких підмаренник чіпкий, види ромашки, осот польовий, осот жовтий, берізка польова, волошка синя, гірчиця польова, пастушу сумка, талабан польовий , редька дика, лобода біла, мак дикий, види щириці, зірочник середній, види горця, гречишка вьюнковая, амброзія полинолиста, дескурайнія Софії, латук татарський, кульбаба лікарський та ін.

Норма витрати гербіціду Балерина - 0,3 л на гектар. Збільшення дозуюч балерина рекомендується только в разі наявності переросла бур'янів и їх надмірної кількості на ділянці. 

Норми витрати гербіцида Балерина Avgust

Культурa Нoрмa витрати гербіцида Cпocіб, час, особливості застосування
Пшениця яра та озима, ячмінь ярий 0,3-0,5 л/га

Обприскування посівів у фазі кущіння культури - виходу в трубку (фази 20 - 32 по Задоксу)

0,5 л/га Обприскування посівів у фазі виходу в трубку (1 - 2 міжвузля) культури і ранні фази росту бур'янів (з урахуванням чутливості сортів) в разі переважання підмаренника чіпкого або якщо погодні умови не дозволили провести обробку раніше терміну. Озимі обробляють навесні.
Кукурудза (в тому числі на силос і олію) 0,3–0,5 л/га Обприскування посівів у фазі 3 - 5 листків культури і ранні фази росту бур'янів
Сорго 0,3–0,5 л/га Обприскування посівів у фазі 3 - 6 листків культури і ранні фази росту бур'янів
Просо 0,3–0,5 л/га Обприскування посівів у фазі кущіння культури і ранні фази росту бур'янів

Інструкція по застосуванню гербіцида Балерина

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л / га.

Особливості застосування: однорічні дводольні бур'яни найбільш уразливі для балерини в фазі 2 - 6 листків (висота 5 - 10 см), багаторічні корнеотпр. - в фазі розетки до початку стеблування.

Максимальна норма витрати гербіциду Балерина використовується у випадках:

  • вихідної високої засміченості;
  • переважання в посівах багаторічних корнеотприскових бур'янів;
  • наявності переросли бур'янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту і бодяка - до бутонізації).

Температурний режим при обробці - від 5 до 25 0С, але найбільш оптимальна температура від 8 до 25 0С, коли йде активний ріст бур'янів і препарат діє швидше. Не рекомендується проводити обробку гербіцидом Балерина в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них через можливість зниження ефективності препарату.

Робочий розчин гербіциду Балерина готують безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Препарат вводять безпосередньо в бак обприскувача за умови доброї роботи гідравлічної мішалки. При цьому бак обприскувача повинен бути не менше, ніж наполовину заповнений водою.

У випадках, коли потрібно приготування маточного розчину, концентрація препарату в ньому не повинна перевищувати 15%. Для цього в ємність (відро) обсягом 10 л з 7,5 л води додають 1,5 л препарату і ретельно перемішують. Приготований таким чином матковий розчин гербіциду Балерина не повинен стояти більше 5 - 10 хвилин, тому відразу після закінчення перемішування його додають в бак обприскувача, заповнений водою. Отриманий робочий розчин перемішують до утворення гомогенної суспоемульсіі. Кілька разів сполоскають водою ємність, в якій знаходився гербіцид, вміст виливають в бак обприскувача.

Приготування робочого розчину гербіциду Балерина і заправку їм обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знезараженню.

В інтернет-магазині Агро Сегмент ви можете купити Гербіцид Балерина з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Процессор
Описание
Системний гербіцид Балерина проти однорічних дводольних бур'янів та деяких багаторічних корнеотприскових бур'янів в посівах зернових культур, кукурудзи, проса та сорго.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha